Kosmetyki

Lador Perfect Hair Filler do naprawy włosów

Gorący sprzedawanie-Perfect Hair Fill-Up włosów fill-Up jest w stanie przywrócić nawet najbardziej suche, zniszczone i łamliwe włosy. Wnikając w głąb struktury włosa, środek wypełnia puste przestrzenie powstałe w wyniku uszkodzeń, wygładza łuski włosów.

W rezultacie włosy stają się gładkie, Gładkie i błyszczące, doskonale się rozczesują, nie plątają. Jedna ampułka zawiera keratynę, kolagen, keratynę i jedwabne aminokwasy – wszystko, co najlepsze dla piękna i zdrowia twoich loków! Taki skuteczny koktajl pozwala chronić włosy przed agresywnym wpływem środowiska, sprawić, że włosy będą elastyczne i posłuszne. Jeśli chcesz przywrócić włosy i przywrócić im piękno i zdrowie, zdecydowanie zalecamy wypróbowanie tego wypełniacza.

Zaktualizowana wersja wypełniacza do odbudowy struktury włosów Lador Perfect Hair Filler zawiera w swoim składzie ceramidy, keratynę LPP, kolagen PPT, jedwabne aminokwasy. Wypełniacz w jednej procedurze natychmiast przekształci Twoje włosy, sprawi, że będą niezwykle mocne, zdrowe, jedwabiste i lśniące! Włosy stają się elastyczne, nawilżone (efekt suchych końcówek znika), gładkie. Wypełniacz wnika do wnętrza włosa, wygładza łuski, defekty i uszkodzenia struktury, sprawia, że każde włosy stają się gładsze.

Produkt jest idealny do porowatych włosów. Składniki wypełniacza wyrównują strukturę włosa, wypełniając wszystkie luki w strukturze. Ponadto produkt chroni włosy przed dalszymi uszkodzeniami (czesanie, suszenie, spinki do włosów i gumki, stylizacja), wpływ środowiska, a także wzmacnia włosy, dostarczając wszystkie niezbędne składniki do trzonu włosa.

Korzystanie:

  1. Do zabiegu użyj niemetalicznego pojemnika i wymieszaj w nim wypełniacz z wodą w proporcjach 1: 1 (w zależności od długości włosów może być potrzebna więcej niż jedna butelka).
  2. Dokładnie wymieszaj 1-2 minuty, aż mieszanina zgęstnieje do zwykłej konsystencji maski do włosów.
  3. Następnie nałóż produkt na czyste, suche lub dobrze wysuszone ręcznikiem włosy (włosy muszą być wysuszone co najmniej 90%). Zwróć szczególną uwagę na końcówki i uszkodzone miejsca. Nie stosować na skórę głowy.
  4. Aby wzmocnić efekt, załóż termo-czapkę lub owinąć włosy w plastikową czapkę i ręcznik / czapkę. Jeśli używasz czapki termicznej, pozostaw produkt na 10-15 minut, jeśli używasz ręcznika, procedura potrwa nieco dłużej niż 20-25 minut.
  5. Po zabiegu umyj głowę bez użycia szamponu.

Pojemność: 13 ml; 150 ml.