Kosmetyki

Proszek do mycia twarzy A’Pieu pieczenia Soda Powder Wash

Oczyszczający spieniony proszek z wodą sodową i sokiem z cytryny dokładnie oczyszcza pory, poprawia cerę, wyrównuje ulgę i wygładza skórę. Proszek w kontakcie z wodą pieni się. Zawiera napój gazowany, ekstrakt z cytryny, ekstrakt z papai. Soda pomaga aktywnie zwalczać czarne kropki i rozszerzone pory.

Opis:

Produkt jest idealny do codziennej pielęgnacji i całkowicie usuwa makijaż. Ekstrakt z cytryny wspomaga metabolizm energetyczny w skórze, stymuluje syntezę kolagenu. Ekstrakt z papai ma wyraźne działanie przeciwzapalne, regenerujące i uspokajające. Sok z papai ma wyjątkową właściwość-rozkłada białko keratyny, usuwa martwe komórki skóry, wyrównuje jej strukturę.

Proszek z sodą pomoże oczyścić skórę nie tylko z codziennych zanieczyszczeń, ale także z martwych cząstek, łojowych korków, zaskórników. Proszek z sodą można stosować do codziennego czyszczenia i usuwania makijażu. Soda od dawna jest używana do oczyszczania skóry. Dziś jego zastosowanie jest szczególnie ważne w Warunkach gazowanych i zakurzonych metropolii, gdy skóra jest tak podatna na różnego rodzaju zanieczyszczenia. Soda jest naturalna, uniwersalna i nadaje się do każdego rodzaju skóry, w tym bardzo wrażliwej, ponieważ ma działanie zmiękczające i przeciwzapalne.

Soda przyspiesza gojenie się trądziku i trądziku, a także zapobiega powstawaniu nowych wysypek. Również soda usuwa nadmiar wody, co zmniejsza obrzęk i worki pod oczami. Również w składzie proszku naturalne ekstrakty z papai i cytryny. Ekstrakt z papai ma zdolność rozkładania białka keratyny, dzięki czemu martwe cząstki są usuwane z powierzchni skóry. Ekstrakt ma również działanie przeciwzapalne, regenerujące i uspokajające. Ekstrakt z cytryny zwiększa metabolizm energetyczny w skórze, stymuluje syntezę kolagenu, wspomaga łagodne rozjaśnianie pigmentacji.

Sposób użycia:

Wlać trochę proszku na mokrą dłoń i pocierać ruchy dobrze pianki, a następnie masować ruchy nałożyć na twarz. Spłucz ciepłą wodą.

Objętość: 50 gr.